Referencie

mojich klientov...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Peter riadiaci pracovník
Read More
Premyslal som nad tym a bolo to perfektne. Fakt by som ti velmi rad dal namet na zlepsenie, ale nic ma nenapadlo. Len ja sa musim zlepsit a viac studovat, ale aj na tom som zacal pracovat.
Adam študent
Read More
Veľmi pekne ti ďakujem za seminár osobne neviem čo by som naňom vylepšil, len asi to aby trval dlhšie (aspoň týždeň ) lebo všetko to ubehlo rýchlo.
Filip podnikateľ
Read More
Premyslal som nad tym a bolo to perfektne. Fakt by som ti velmi rad dal namet na zlepsenie, ale nic ma nenapadlo. Len ja sa musim zlepsit a viac studovat, ale aj na tom som zacal pracovat. Peter riadiaci pracovník Veľmi pekne ti ďakujem za seminár osobne neviem čo by som naňom vylepšil, len asi to aby trval dlhšie (aspoň týždeň ) lebo všetko to ubehlo rýchlo. Adam študent Bol to veľmi dobrý zážitok lepšie strávený deň som už dlho nemal. Vela veci som si potvrdil. Zaujali ma cvičenia na intuíciu a rád by som sa v tomto smere dozvedel ešte niečo viac. S tebou sa teda človek nenudí.
Lenka študentka
Read More
Aj keď som baba a moc mi takéto zložité teórie do hlavy nelezú, vnímam ju ako veľmi potrebnú a som rada, že som sa dala na štúdium, vidím na sebe pokroky! 😊
klient
Read More
"Vážený pán Kováčik, teším sa, že aj na Slovensku sa niekto začal venovať DVTR a robiť o tom videá a prednášky. Túto teóriu poznám z ruských a českých stránok a v mnohom s ňou súhlasím, a tiež vyzdvihujem niektoré názory, ktoré táto teória zastáva..."
Previous
Next
Počet zobrazení: 0 x