REFERENDUM

Slovensko je v kríze. Nie je to stagnácia. Je to dlhodobý, mravný a intelektuálny úpadok. Ste apatickí? Nervózni? Skeptickí? Zahorknutí? Už na akúkoľvek špinavosť mávnete rukou? Vidíte ako všetko, čo má nejakú hodnotu, ničia hlupáci, ktorí vám nesiahajú ani po päty? Znovu ďalšia a ďalšia absurdnosť a vy už ani nefrflete, len sa vám to pomyselne nabaľuje do vášho „košíčka“ ktorý si nesiete na chrbte? Myslíte, že to zvládnete takto ďalej? Áno? Dokedy? Určite zvládnete veľa, veď vidím. No KAŽDÝ systém má svoje limity, ktoré sú vyčerpateľné. Aj vy ako fyzická osoba, aj Slovenská republika ako supersystém.

Poďme sa pozrieť ako to celé začalo a kam to môže smerovať.

Situáciu na Slovensku nie je možné adekvátne ohodnotiť bez toho, aby sme chápali, čo sa deje v medzinárodnej politike, ktorej smerovanie určuje globálna politika. Globálna politika má ciele jasné – zníženie spotreby prebytočnej biomasy, ktorá plundruje planétu (tak sa na to pozerajú globalisti). To čo robia je vždy rovnaké. Nájdu nejakú objektívnu zákonitosť, ktorej problém podchytia (a trochu ho dokreslia) a vymyslia SVOJU AGENDU riešenia problému. Ekologická kríza? Green deal! Vojna na Ukrajine? Sankcie! Pandémia? Očkovanie!


Výsledok je vždy rovnaký – postupné znižovanie životnej úrovne konkrétnej cieľovej skupiny – obete agresie. A pokiaľ tu niekto krúti hlavou, že čo to píšem. No, veď práve o to ide, ty to nemáš chápať a krútiť hlavou! Týka sa to najmä obyvateľov tzv. západného sveta, lebo oni toho najviac „prežerú“ (to, že z nich opičiakov spravili práve rôzne globalistické agendy teraz rozoberať nebudem, rozprávam o tom v mojich prednáškach a článkoch). Treba jednoducho zameniť nositeľov tejto kultúry za „niečo iné“. Aj preto LGBTI, aj preto migrácia.

A kde je v tom celom maličké Slovensko? Je súčasťou tzv. západného sveta a keďže zahraničná politika musí byť v súlade s tou globálnou, musí sa jej podriadiť aj tá vnútorná. A tu sa objavil nejaký Fico, ktorý si pásol svoje stádečko, robil akú takú sociálnu politiku a v rámci svojich možností (ktoré boli fakt žalostné) sa rozhodol, že migráciu stopne. Už pred tým mal blbé poznámky na zahraničné výboje pánička za oceánom. A to sa netoleruje. Ako čas ukázal, nebol až taký korupčník, ako nám ho 5 kolóna predstavovala. Antikorupčný pochod nevyšiel. Musel prísť väčší kaliber. Tak využili vlnu korupcie a mafie a našli obetného barana. Ďalej to už poznáte. Esesácke pochody, ktoré naberali na intezite, bol vytvorený taký koordinovaný informačný tlak, že hrozil scénar Majdanu. Proste že tam tie vygumované deti začne „niekto“ strielať a začne občianska vojna. Takže Fico sa rozhodol pre dlhodobý manéver, ktorý pozorujeme online.

Škody však boli nedozierne. Na tejto vlne prišla p-rezidentka. A cez „leboFico“ „leboKuciak“ „leboMafia“ dokázali vyhrať voľby. Treba povedať že na tom naozaj makali! Logistika, informačné zabezpečnie 24/7. Jednoducho dali do toho všetko čo treba (poučenie pre nás)!

Tak sa nám tu sformovala vláda národnej katastrofy, ktorej výsledky práce žijeme v dnešných dňoch. De fakto nič také ako Slovenská republika už neexistuje, to si musíme uvedomiť. Všetci hurá patrioti, ktorí vyhlasujú aký sme suverénny štát, je prejavom neadekvátneho zhodnotenia faktora prostredia podľa plnej funkcie riadenia. V podstate má štát Florida a jej guvernér väčšiu mieru suverenity voči vláde USA ako má „naša“ p-rezidentka či vláda. O suverenite mám samostatnú prednášku tu

Aby som to zhrnul, z hľadiska reálneho riadenia moMentálne neexistuje nič také ako vláda SR, neexistuje nič také ako prezidentka SR, neexistuje štátna suverenita. Máme tu úradníčkov, ktorých lokálne kontroluje miestny správca. Od čias kolonializmu sa toho zase tak veľa nezmenilo. Nemusí ísť o špeciálne štruktúrne pokyny. Ide o spĺňanie celkovej agendy a nevybočovanie z týchto predpísaných rámcov (čiže kovid agenda a očkovanie áno, rob si tu z toho eldorádo, ale žiaden Sputnik, ty idiot, to si mal chápať sám od seba…). Proste autocenzúra. Ktorú práve teraz porušujem.

A presne to žiadam od vás. Porušte svoju autocenzúru. V myslení aj chovaní. Referendum je ideálna príležitosť. Popísali sme si ako sa to na nás valí zhora dole. Lenže stále je tu prúd od dola hore. Od základov! Keď chcete prejsť akúkoľvek dlhú cestu, musíte sa 1. najskôr rozhodnúť a 2. potom spraviť prvý krok. Vždy, inak to nejde! 150kg obézny a chorý človek sa musí rozhodnúť žiť inak a potom žiť inak. Keď si v pinvici, čaká ťa nevyhnutne prvý schod. Na rebríku prvý špalík. Keď si po krk v žumpe, najskôr musíš byť po pás, potom po kolená a raz sa dostaneš aj do sprchy. Viem, že všetci by sa tam radi teleportovali a sprchovali. Ale zatiaľ máme „len“ referendum.

Nie, referendum nie je cieľ, nie je to finálny želaný stav, je to nástroj. Prvý schodík. Bude ich ešte veľa. No dáme najavo, že sme tu, že s nami treba počítať, že berieme svoju subjektnosť do svojich rúk. Začíname riadiť. Maosovo štatisticky, bezštruktúrne. Zmenou logiky sociálneho správania. Je to v podstate veľmi jednoduché. Zúčastnime sa 21.1.2023 všetci príčetní, do nohy! Tí, ktorí tvrdia, že to aj tak nemá zmysel, najskôr nech to spravia naopak, lebo ak tam nepôjdu tak to práve vtedy nebude mať zmysel. Dajme účasť 80%. Garantujem vám, že sa z toho pos… 😊

Lenže čo ESET, oligarchovia, farmaceuticko-bankársko-vojensko-chemicko-naftársko-potravinársko-mediálny komplex (dúfam, že som nikoho neopomenul :D)? Nuž, veď vravím, že to je len prvý schodík a nemáme teleport. Pokiaľ nás chcú vymazať z povrchu zemského, tak treba ísť na referendum. A pokiaľ nás nechcú vymazať z povrchu zemského, tak treba ísť na referendum! Čo sa týka sčítavania hlasov, je to veľmi jednoduché a nie je v tom žiadna veda ani obrovské intrigy. Proste v KAŽDEJ okrskovej komisii MUSÍ sedieť jeden, najlepšie dvaja čestní ľudia, ktorí budú dozerať na správnosť a legitimitu hlasovania. Nečakaj na niekoho iného. Buď to ty, čitateľ týchto riadkov. Seď tam a sleduj všetko ako v bojovom zákope. Z výsledkov si vyžiadaj oficiálnu fotokópiu. Je to nevyhnutné! Takto to spraví každý a všade. To znamená x okrskov v obvode = x fotokópií s finálnymi výsledkami okrskov v obvode. Súčet výsledkov z týchto x okrskov v obvode = finálny výsledok obvode, ktorý sa nemôže líšiť od finálneho výsledku zverejneného štatistickým úradom. Spravme to! Spravme to preto, aby sme nemuseli potom kuvíkať ako to zase niekto sfalšoval. A spravme to aj preto, aby sme vedeli ako na tom naozaj sme. Že sme to dali. Možno zistíme, že naozaj tu je drvivá väčšina ľudí odkázaná na bitúnok. Fajn aspoň to budeme vedieť. No najskôr spravme všetko čo je správne, všetko čo treba. Subjektnosť riadenia.

Nečakajme, že nám bude niekto iný pomáhať, sme v tom sami. A to je správne. Musíme sa posunúť na vyšší stupeň evolúcie vedomia a riadenia štátu.

Väčšina obyvateľstva sa nachádza na úrovni modrá a oranžová. Neznamená, že to je zlé, ako nie je zlé keď je niekto v období dospievania. Sú to pekné hodnoty a sú v poriadku, lenže duch doby a spoločenská situácia nás vyzýva na prerod… alebo smrť, čo si vyberieme? Väčšina „slniečkarov“ či „progresívcov“ sa nachádza na vyššej úrovni vedomia, zelenej. To si treba priznať. Preto tá ich nadutosť a povýšeneckosť. Oni si však musia priznať, že ich hodnoty dostali patologickú, defektnú a úpadkovú podobu. Toto sily v pozadí dobre vedia a ovládajú v globálnom meradle. Robia z nich biorobotov. Preto nimi opovrhujeme, vidíme že sa správajú ako sektári. A oni opovrhujú vami, lebo ste „nižšie“. A rovnako preto si ich vždy natriem na chleba, lebo síce tiež vidia, že som „mimo“, no nechápu že som nad nimi, nie pod nimi. Nemôžu to chápať, pretože sú tak zacyklení vo svojej sebastrednej bubline, že toho nie sú schopní. A toto musíme zvládnuť všetci, musíme dokázať pochopiť hodnoty zelenej a integrovať ju, musíme sa stať všetci, masovo žltými a ideálne tyrkysovými. Tak ako sme v minulosti boli v červenej a stali sme sa modrými či oranžovými. Neznamená to, že všetko z predošlých štádií zavrhneme, ide o to, že nemôžeme na tom lipnúť a musíme sa dostať na vyššiu úroveň a tie spodné integrovať. „Progresívcov“ nikdy neporazíte keď na nich budete frflať zdola, vždy budú mať navrch. Svojim diapazónom vnímania a algoritmikou chápania, hoc sú bioroboti. Dokonca ich v tomto zmysle netreba porážať. Treba sa dostať na úroveň nad nimi a pozvať ich spolupráci. Veď aj oni to potrebujú, len o tom nevedia. Vy to už teraz viete. Demokracia funguje iba vtedy, keď majú ľudia dostatočne vyvinuté svetonázorové chápanie a mravnosť.

ZHRNUTIE

Je tu určitá kultúrna vrstva, ktorá zohráva úlohu hlavného nositeľa vývoja. V rámci tejto vrstvy  je ešte jedna oddelená vrstva, ktorá tieto výzvy zneužíva vo svoj vlastný, egoistický prospech a manipuluje zbytkom. Vidí možnosť, využije ju, hoc aj na úkor ostatných. Účel svätia prostriedky. A teraz si predstavme, že sú takíto oportunisti na globálnej úrovni, ktorí využívajú civilizačné naratívy aby posunuli smerovanie spoločnosti vo svoj vlastný prospech. Bežní ľudia nečerpajú informácie zo vzduchoprázdna, ale sú napojení na konkrétne egregoriálne matrice, ktoré vytvárajú a zrkadlia ich hodnoty interpretované prostredníctvom konkrétnych médií. No a média hlásia presne to, čo si želajú ich kurátori, ktorí majú svoje záujmy a ciele, ale pritom predstierajú, že sledujú hodnoty svojho diváka. Preto mu tie informácie podajú tak, že v konečnom dôsledku si prijímateľ týchto informácií myslí to, čo si želá kurátor daného média, ktoré sleduje a považuje ho za dôveryhodné. A aby si toho prijímateľ nebol vedomý a myslel si, že je v myslení sebestačný a suverénny, na to slúžia rôzne manipulačné a marketingové techniky, neurolingvistické programovanie, priming, hranie na city, zamlčiavanie faktov, nafukovanie vecí nepodstatných a splasnutie vecí podstatných, presmerovanie pozornosti a pod. Tieto techniky, pokiaľ prijímateľ správ o nich nevie a nevie ako fungujú, tak ho veľmi ľahko zmanipuľujú obídením jeho vedomia práve v záujme cieľov kurátorov konkrétneho projektu. Samozrejme, v duchu tých najvznešenejších hodnôt.

Podávanie a dávkovanie „správnej inFormácie“ je riadené bezštruktúrne, ale aj pod priamou, či nepriamou kontrolou globálnych plánovačov a ich stúpencov. Cca 90% riadenia sa aj v masmédiách sa realizuje bezštruktúrne – zjednodušene: prednastavený tisícročia fungujúci systém si ako automat vyberá vhodných „klientov“ do rôznych pozícií v systéme riadenia, a to z hľadiska profesionality, ale aj mravnosti, etiky, disciplíny a korporátnej príslušnosti v pyramíde ezoterikov a príslušní manažéri, novinári, politológovia a iní lokaji, musia dostatočne presne uhádnuť čo sa od nich očakáva, ináč rýchlo z miesta vyletia. Preto sa tieto tipy posluhovačov vždy podlizujú aktuálne panujúcemu režimu, nech má akúkoľvek ideologickú podobu. Samozrejme, že teraz sa mnoho ľudí na mňa oborí, že ich sa to určite netýka, samozrejme, že nie, to iba tých druhých 😊  Nikto nie je naivný rojko, ktorý podľahol propagande, lenže realita svedčí o opaku. Podstatné je, aby si to obeť agresie neuvedomovala. To bolo pekne vidieť na komunálnych voľbách 2022. Keď viem, že termín bol vybratý tak, že štatisticky počítajú s tým, že ľudia pôjdu po hroboch na Dušičky, že pôjdu na predĺžené víkendy, tak čo treba spraviť? Presný opak, ísť voliť. Keď viem, že médiá budú robiť všetky možné informačné obštrukcie ohľadom referenda, čo mám spraviť? Presný opak, ísť na referendum. Treba si uvedomiť, že toto nie je o politickej príslušnosti. Pokiaľ tu chcete žiť, treba ísť na referendum. To platí aj pre všetkých príčetných novinárov a premýšľajúcich ľudí mainstreamu.

Počet zobrazení: 2 178 x